דיאטה, דיאטות, הרזיה, ירידה במשקל מדריך דיאטה, דיאטות, קלוריות    

מידע עדכני על מגמות עכשוויות בנושאי דיאטה, הרזיה, ירידה במשקל,דיאטות 
 דיאטה | הרזיה | ירידה במשקל
 | דיאטה, הרזיה וחיטוב- חינם


הורד וקבל מדריך דיאטות


בעלי אתרי דיאטה- מחשבון קלוריות חינם לאתר

דיאטת שומרי משקל
דף הבית >> סוגי דיאטות >> דיאטת שומרי משקל

קלוריות? דיאטה? דיאטת...? הרזיה? מחשבון קלוריות? כמה קלוריות? חינם: מדריך הדיאטות השלם- "הכל אודות דיאטה"- מאמרים טיפים אודות
דיאטת שומרי משקל

דיטת שיטת הנקודות

לא אחת שאלתם את עצמכם מה הדיאטה הטובה ביותר? איזו דיאטה הכי תתאים לי? מה יעזור לי להרזות ולשמור על המשקל לאורך זמן?

ובכן, בכתבה הבאה נפרט על שיטת שומרי משקל, שהיא שיטה ותיקה מאוד בשוק הדיאטות ועזרה לרבים ולרבות להשיל קילוגרמים מיותרים, לשנות את דרך חייהם ואת מצב בריאותם ולשמור על משקלם החדש לאורך שנים.
 
יש האומרים שהשמנת יתר היא המגפה של המאה ה-21. רבים מוצאים את עצמם מעלים עוד ועוד במשקל עד שהם מאבדים שליטה ולא יכולים לשבור את המעגל. אנשים מוצאים את עצמם מנסים דיאטות חדשות מדי שבוע, אך ללא הצלחה.
 
דיאטת שומרי משקל באה לעזור לאנשים לשנות את חייהם מקצה ועד קצה בשילוב של תוכנית אכילה נכונה, פעילות גופנית, ולא פחות חשוב – תמיכה קבוצתית. תמיכה קבוצתית היא מאוד חשובה לשמירה על מוטיבציה, לקבלת תמיכה נפשית מאנשים שנמצאים באותו המצב כמוכם ועוד.
 
שינוי הרגלי אכילה אינו דבר שבא במהרה או בקלות, ולכן השתתפות בקבוצות של שומרי משקל מלמדת אתכם איך לנהל את התפריט היומי שלכם בצורה טובה, אך יותר חשוב – בצורה הדרגתית. לאט לאט מלמדים אתכם את סודות שיטת הנקודות: איך לחשב נקודות של אוכל שאתם מבשלים לבד, איך לחשב נקודות במסעדה וכו''.
 
אם שאלתם את עצמכם מהי אותה שיטת הנקודות, אז שיטת הנקודות היא למעשה שקלול של גודל המנה, שומן הרווי שבה והקלוריות שבה. כל אדם מקבל מכסת נקודות יומית בהתאם למשקלו ולמינו ואמור להתנהל עם מגוון המזון שמסביבו בצורה טובה. לא מגבילים אתכם בסוגי האוכל. מותר לאכול הכול! אפשר לאכול פיצה ושווארמה ואפשר לאכול בשרים, ירקות ופירות. הכול לפי העדפתכם ולפי מכסת הנקודות היומית שלכם.
 
שיטת שומרי משקל באה לעשות לכם סוויץ'' באכילה – שילוב שיטת הנקודות בחייכם, סוויץ'' בחשיבה – הפנמת תהליך ההרזיה כמשהו בר ביצוע וסוויץ'' בהרגלים.
 
שומרי משקל גם מפרסמים באתר הרשמי שלהם מתכוני שומרי משקל. מתכונים לדיאטה שיעזרו לכם לבשל אוכל בבית שהוא משביע, טעים וזול בנקודות.
 
אם שאלתם את עצמכם כמה זמן אפשר לשמור על דיטת שומרי משקל, ובכלל, האם אפשר לשמור על משקל, אז חסידי שיטת הנקודות יאמרו לכם, כי שיטת הנקודות אינה קשה, אינה מגבילה בסוגי האוכל. כל אחד יכול לאכול את מה שהוא אוהב, ולומדים רק לווסת כמויות. מכיוון שאין תפריט דל שאמור להיות תקף לכל, אלא כל אחד בונה לעצמו את התפריט, שיטת הנקודות משתלבת היטב בחיים וכך לומדים במהרה איך לשמור על המשקל שהושג.
 
באתר הרשמי של שומרי משקל ניתן למצוא סיפורי הצלחה של אנשים שהרזו ושמרו על משקלם, מתכונים עם ניקוד, מחשבון מדד מסת גוף ועוד.
לפרטים נוספים אודות דיאטת שומרי משקל - אתר שומרי משקל http://www.shomreymishkal.co.il

  • מידע עדכני על מגמות עכשוויות בנושאי דיאטה, דיאטות, הרזיה וכל מה שביניהם


מדריך דיאטות- www.deitah.co.il מידע אודות: דיאטה קלאב, דיאטה לגברים, דיאטה און ליין, דיאט לי, דיאטת לימונים, דיאטת מרק כרוב, דיאטה לימונדה, תוכניות דיאטה, פעילות גופנית לדיאטה, ויטמינים, מינרלים, מתכוני דיאטה, שומרי משקל, מוצרי דיאטה, תפריט דיאטה, וכן
דיאטת שומרי משקל

כל הזכויות שמורות © www.dietah.co.il מדריך דיאטות ישראלי-
דיאטת שומרי משקל




מאמרים מומלצים בנושאי דיאטה:
דיאטות כסאח
דיאטת שומרי משקל
דיאטת לחם

דיאטה לפי סוג דם
דיאטה קלאב
דיאטת שבעת המינים
דיאטת סאות' ביץ'
דיאטת האושר
דיאטה צרפתית
דיאטת הודיה
דיאטת הצירופים
דיאטת חרמון מן
דיאטת מרקים
דיאטה ים תיכונית
קישורים מהירים:
דיאטה
מאמרים על דיאטה
מדריך דיאטות
סוגי דיאטות
מוצרי דיאטה
מתכוני דיאטה
תפריט דיאטה
קלוריות
דיאטה מהירה
תנאי שימוש באתר
קישורים מומלצים
צור קשר
הוסף מחשבון קלוריות לאתרך
Add Calorie Calculator to your website
מפת האתר
תכני אתר זה, העוסק בנושאי דיאטות, הרזיה, דיאטה, קלוריות, תפריטי דיאטה ונושאים נוספים משיקים, הם תכנים אינפורמטיביים בלבד. האתר ותכניו אינם מתיימרים לתת ייעוץ רפואי, אבחון, טיפול או כל פתרון שהוא הקשור לתחום דיאטה. המידע באתר אינו מחליף כל ייעוץ או עזרה מקצועית וממליץ לכל מי שמתכוון להתחיל דיאטה חדשה או כל תהליך הרזיה לפנות לייעוץ מקצועי.
 

 

מערכת בניית אתרים