דיאטה, דיאטות, הרזיה, ירידה במשקל מדריך דיאטה, דיאטות, קלוריות    

מידע עדכני על מגמות עכשוויות בנושאי דיאטה, הרזיה, ירידה במשקל,דיאטות 
 דיאטה | הרזיה | ירידה במשקל
 | דיאטה, הרזיה וחיטוב- חינם


הורד וקבל מדריך דיאטות


בעלי אתרי דיאטה- מחשבון קלוריות חינם לאתר

קלוריות
דף הבית >> תפריט דיאטה >> קלוריות
קלוריות? דיאטה? דיאטת...? הרזיה? מחשבון קלוריות? כמה קלוריות? חינם: מדריך הדיאטות השלם- "הכל אודות דיאטה"- מאמרים טיפים אודות
קלוריות

חישוב קלוריות - איך להתייחס לדיאטה מול קלוריות

קלוריות, קלוריות, קלוריות – הם בכל מקום ובכל דבר. הם משפיעים על הירידה שלנו במשקל ועל העלייה במשקל. הם טובים וגם רעים, מועילים וגם מזיקים
כל הזמן רק מדברים על קלוריות, אבל מה הם בכלל? כמה קלוריות צריך לצרוך ביום? מהי כמות הקלוריות בכל מאכל? איפה ניתן למצוא טבלת קלוריות? איך מוצאים מחשבון קלוריות ואיך מרכיבים תפריט קלוריות מאוזן? האם שריפת קלוריות אפשרית ואיפה מוצאים מתכונים קלוריות?

במאמר הזה ננסה לענות על מקצת השאלות הללו על מנת לעשות סדר בדברים ולהקל עליכם להתמצא בסבך עולם הקלוריות.


ראשית, צריך לדעת שכל אדם צריך תקציב קלורי יומי מסויים. כדי לרדת במשקל צריך לאכול פחות קלוריות מהקלוריות הדרושות לשמירה על המשקל. כדי לחשב את תקציב הקלוריות היומי יש לעשות כך: נשים זקוקות ל-22-30 קלוריות לכל ק"ג במשקל וגברים זקוקים ל-25-35 קלוריות לכל ק"ג במשקל. כך גבר ששוקל 100 ק"ג יכול לאכול בין 2,500 ל-3,500 קלוריות ביום כדי לשמור על המשקל. על מנת להרזות קילוגרם אחד יש צורך להיות בגרעון של 7,700 קלוריות מצטברות. כלומר, אם נאכל 500 קלוריות פחות מדי יום נרזה קילוגרם אחד של שומן (ולא של "סתם" נוזלים) לאחר כשבועיים.


אם משלבים את הדיאטה קלוריות באימון גופני, תקציב הקלוריות היומי הוא יותר נדיב, וכך גם קצב הירידה במשקל גובר. שריפת קלוריות מואצת עם הפעילות הגופנית. מומלץ להשיל בין חצי קילוגרם לקילוגרם אחד בשבוע ולא יותר, על מנת לא לפגוע באלסטיות העור. ירידה מהירה במשקל תגרור אחריה עודף עור, רפיפותו ודלדולו.


הגורמים המשפיעים על צריכת קלוריות יומית הם המין, משקל הגוף אך גם הגיל. ילדים צריכים לצרוך יותר קלוריות שכן הם בתהליך גדילה, וככל שהגיל עולה כך יש לצרוך פחות קלוריות. עם העלייה בגיל קצב חילוף החומרים נעשה יותר איטי. כל דיאטה שעשינו בעבר גם היא משפיעה על התקציב היומי. גוף שנאלץ להיות הרבה פעמים בחוסר האיט את קצב חילוף החומרים, ואנשים למודי דיאטות נאלצים להסתפק בפחות קלוריות.


על מנת לדעת לבנות תפריט קלוריות מאוזן ונכון, ניתן להתייעץ עם דיאטנית שחישוב קלוריות בעבורה הוא מקצוע, יחד עם התמחות בתחום התזונה והבנתו. דיאטה היא לעתים יותר משריפת קלוריות, והיא תעזור לכם להפחית במשקל.


כל אדם יכול גם לפצוח בדיאטה בכוחות עצמו. אבל אם אתם לא יודעים מה מכיל 100 קלוריות ומה מכיל 1,000 קלוריות, אפשר להעזר בלוח קלוריות הבא: http://www.starmed.co.il/Calories/
http://www.clalit.org.il/HE-IL/Calculators/calorie.htm

באמצעות לוחות הקלוריות האלה תוכלו לדעת: אורז קלוריות, גלידה קלוריות, חומוס קלוריות, ירקות קלוריות, עוף קלוריות, קלוריות לחם, קלוריות מרק, קלוריות פירות, שוקולד קלוריות. תוכלו ללמוד דרכם איך להכין רשימת קלוריות יומית, מהי כמות הקלוריות בכל מאכל ואיך מרכיבים תפריט קלורי מאוזן.


ברחבי הרשת ניתן למצוא אינספור פורומים של דיאטות שמשתפים מתכונים דלים בקלוריות. תוכלו להרכיב לכם תפריט קלוריות מאוזן וטעים, לתמוך באנשים בתהליך דיאטה, לקבל תמיכה בעצמכם ולהתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום.

אין ספק שהמפתח לדיאטה מצליחה ושמירה על משקל לאורך זמן בהחלט קשורה לצריכת קלוריות. המפתח להרזיה הוא סוג המזונות שאנחנו אוכלים (מזונות דלי שומן, עתרי שומן וכדומה), אך ללא ספק הגורם המוביל והמנצח בשמירה על משקל הוא כמות קלוריות.

  • מידע עדכני על מגמות עכשוויות בנושאי דיאטה, דיאטות, הרזיה וכל מה שביניהם


מדריך דיאטות- www.deitah.co.il מידע אודות: דיאטה קלאב, דיאטה לגברים, דיאטה און ליין, דיאט לי, דיאטת לימונים, דיאטת מרק כרוב, דיאטה לימונדה, תוכניות דיאטה, פעילות גופנית לדיאטה, ויטמינים, מינרלים, מתכוני דיאטה, שומרי משקל, מוצרי דיאטה, תפריט דיאטה, וכן
קלוריות

כל הזכויות שמורות © www.dietah.co.il מדריך דיאטות ישראלי-
קלוריות מאמרים מומלצים בנושאי דיאטה:
דיאטות כסאח
דיאטת שומרי משקל
דיאטת לחם

דיאטה לפי סוג דם
דיאטה קלאב
דיאטת שבעת המינים
דיאטת סאות' ביץ'
דיאטת האושר
דיאטה צרפתית
דיאטת הודיה
דיאטת הצירופים
דיאטת חרמון מן
דיאטת מרקים
דיאטה ים תיכונית
קישורים מהירים:
דיאטה
מאמרים על דיאטה
מדריך דיאטות
סוגי דיאטות
מוצרי דיאטה
מתכוני דיאטה
תפריט דיאטה
קלוריות
דיאטה מהירה
תנאי שימוש באתר
קישורים מומלצים
צור קשר
הוסף מחשבון קלוריות לאתרך
Add Calorie Calculator to your website
מפת האתר
תכני אתר זה, העוסק בנושאי דיאטות, הרזיה, דיאטה, קלוריות, תפריטי דיאטה ונושאים נוספים משיקים, הם תכנים אינפורמטיביים בלבד. האתר ותכניו אינם מתיימרים לתת ייעוץ רפואי, אבחון, טיפול או כל פתרון שהוא הקשור לתחום דיאטה. המידע באתר אינו מחליף כל ייעוץ או עזרה מקצועית וממליץ לכל מי שמתכוון להתחיל דיאטה חדשה או כל תהליך הרזיה לפנות לייעוץ מקצועי.
 

 

מערכת בניית אתרים